Hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw

Dowóz paliw

Transport paliw

Ważną część oferty firmy AUTO-BENZ stanowi hurtowa sprzedaż paliw oraz dowóz paliw do klienta. Dysponujemy nowoczesnym oraz bardzo dobrze wyposażonym zapleczem transportowym, które umożliwia nam dowóz paliwa w dowolne miejsce w Gorzowie Wielkopolskim lub województwie lubuskim. Posiadamy sześć cystern paliwowych o bardzo rożnych rozmiarach, dzięki czemu możemy optymalizować koszty transportu w zależności od ilości zamówionego paliwa. Dzięki temu jesteśmy także w stanie prowadzić handel paliwami zróżnicowanymi wielkościowo. W ramach tej usługi zapewniamy naszym klientom także rozładunek paliw.

Stacja benzynowa i cysterny na paliwo – galeria zdjęć

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć samochodów dostawczych z cysternami, które służą nam do realizowania zamówień. W naszej specjalnie przygotowanej galerii obejrzą Państwo także zdjęcia poszczególnych punktów tworzących sieć stacji paliw Auto-Benz na terenie Gorzowa Wielkopolskiego.

Przewóz paliw

Prowadzimy sprawny i zawsze zgodny z ustalonym terminem dowóz paliw do klienta, w tym na budowy dróg i budowy związane z inżynierią lądową. Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami i przedsiębiorstwami budowlanymi na terenie województwa lubuskiego, co powinno być też dla Państwa najlepszą rekomendacją naszej firmy. Tankujemy maszyny i pojazdy bezpośrednio na placu budowy. Obszar, na którym realizujemy usługi transportowe obejmuje odległość do 100 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

Dowóz paliwa w trudny teren

Oferujemy dowóz paliwa w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce. Bez problemu dowozimy paliwa w miejsca o skomplikowanym ukształtowaniu terenu, na przedmieścia, wsie, czy wąskie parkingi. Dowożąc paliwo pomagamy także podczas zaskakujących sytuacji, które zdarzają się na drodze. Wystarczy jeden telefon, by skorzystać z usługi dowozu paliwa. Jesteśmy z naszym paliwem wszędzie tam, gdzie Państwo nas potrzebują. Dowozimy zarówno benzynę bezołowiową jak też prowadzimy sprzedaż oleju opałowego i oleju napędowego.