Hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw

Kontakt do hurtowni paliw

Skontaktuj się z nami

AUTO-BENZ zajmuje się handlem paliwami i prowadzi 3 stacje benzynowe w Gorzowie Wielkopolskim i Słońsku. Adresatami naszej oferty paliwowej są klienci indywidualni i instytucjonalni, głównie z województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Dzięki usłudze dowozu paliw obsługujemy wiele firm budowlanych i przedsiębiorstw inwestycyjnych. Przez wiele lat sprzedaży paliw płynnych możemy pochwalić się kilkudziesięcioma zrealizowanymi transakcjami i dużym zaufaniem, jakim darzą nas nasi klienci.

Przyjmujemy telefoniczne zamówienia na dostarczenie określonego paliwa. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego dbamy o wysoki standard usług paliwowych. Gwarantujemy Państwu dystrybucję wysokiej jakości paliw, w tym oleju opałowego i napędowego, na najwyższym poziomie.

W przypadku pytań dotyczących oferty stacji paliw, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Kontakt z nami jest możliwy także poprzez formularz dostępny na stronie. Postaramy się konkretnie odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.

ul. Niemcewicza 31
66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel. (95) 722 72 78
e-mail: super.paliwo@gmail.com
Wyświetl większą mapę
ul. Podmiejska 18
66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel. (95) 722 72 78
e-mail: super.paliwo@gmail.com
Wyświetl większą mapę
ul. 3-lutego 14,
Słońsk
Tel. (95) 722 72 78
e-mail: super.paliwo@gmail.com
Wyświetl większą mapę

Formularz kontaktowy

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.auto-benz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AUTO-BENZ SP. Z O.O., 02-697 Warszawa, Przemysława Gintrowskiego 53, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem pawelbonarek@interia.pl bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny