Hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw

Oferta hurtowni paliw płynnych

Oferta przedsiębiorstwa Auto-Benz

Oferta firmy Auto-Benz zawiera szeroką gamę wyrobów paliwowych. Prowadzimy sprzedaż paliw płynnych, w tym sprzedaż oleju opalowego, pochodzących z największych rafinerii w Polsce, które odznaczają się wzorową jakością swoich produktów. Benzyny dystrybuowane przez Auto-Benz posiadają wysoką zawartość oktanów i spełniają wszelkie europejskie normy.

Hurtowe ceny paliw PKN Olren S.A.

W ciągłej sprzedaży posiadamy:cysterna

  • benzynę bezołowiową 95,
  • olej napędowy,
  • olej opałowy.

Wymienione produktu sprzedajemy detalicznie oraz hurtowo klientom z Gorzowa Wielkopolskiego, a także całego województwa lubuskiego oraz okolic. Mamy wieloletnie doświadczenie w obrocie paliwami płynnymi, co przekłada się na wysoką jakość oferty i zadowolenie naszych klientów.

» LPG

Na każdej z naszych stacji benzynowych zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim można zatankować wysokiej jakości autogaz. paliwoPonadto umożliwiamy wymianę butli z gazem 11 kg propan-butan i specjalne butle do wózków widłowych. Zapewniamy dogodne warunki podczas sprzedaży LPG. Zapraszamy klientów z województwa lubuskiego i okolic.

Doskonała jakość paliw

We wszystkie z wymienionych produktów zaopatrujemy się u czołowych koncernów paliwowych w naszym kraju. Każde z naszych paliw oferowanych na stacjach paliw AUTO-BENZ posiada certyfikat jakości, której potwierdzeniem jest wydawana przez nas gwarancja. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jednym z najważniejszych czynników decydującym o wyborze konkretnego paliwa jest jego wydajność. Właśnie dlatego nasza stacja benzynowa dystrybuuje wyłącznie produkty odpowiadające oczekiwaniom klientów.

» Paliwo na chip

W 2013 roku wprowadziliśmy nowoczesny system tankowania pojazdów wykorzystywanych przez firmy. Innowacyjność tego rozwiązania polega na tym, że głównym narzędziem umożliwiającym zatankowanie pojazdu jest karta chip. Każde tankowanie jest dokładnie odnotowywane w systemie informatycznym. Stacje paliw przystępujące do tego programu dodatkowo są monitorowane kamerami, a obraz jest zapisywany na dysku twardym.