Hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw

Stacje paliw Auto-Benz

Firma Auto-Benz posiada własną sieć stacji paliw w województwie lubuskim. Pod naszym szyldem działają dwie stacje benzynowe w Gorzowie Wielkopolskim oraz stacja paliw w Słońsku. Są to kompleksy z infrastrukturą zezwalającą na szybką i komfortową obsługę klientów. W każdym z tych punktów detalicznej i hurtowej dystrybucji sprzedajemy paliwa płynne z największych rafinerii w Polsce.

Klientom odwiedzającym nasze stacje benzynowe zapewniamy:

  • wzorową jakość paliw,
  • europejskie standardy usług paliwowych,
  • profesjonalną obsługę sprzedaży,
  • dobre ceny paliw.

Gaz LPG

Na każdej z naszych stacji benzynowych można zatankować wysokiej jakości autogaz. Paliwo z naszej oferty jest produktem czystym chemicznie, w każdych warunkach gwarantującym płynną, bezproblemową jazdę autem. Nie zawiera toksycznych substancji o przykrym zapachu, takich jak amoniak czy siarkowodór, które są eliminowane w procesie produkcji.

Oprócz tankowanego gazu LPG sprzedajemy również gaz w butlach. Umożliwiamy wymianę 11-kilogramowych butli z gazem propan-butan oraz specjalnych butli do wózków widłowych. Zapewniamy bardzo dobre warunki związane z ofertą kupna gazu na naszych stacjach paliw.

Bezpieczne tankowanie paliwa na kartę z chipem

W 2013 roku wprowadziliśmy nowoczesny system bezpiecznego tankowania pojazdów użytkowanych przez firmy. Innowacyjność tego rozwiązania polega na tym, że głównym narzędziem umożliwiającym zatankowanie pojazdu jest indywidualna dla pojazdu, bezdotykowa karta z chipem. Każde tankowanie z udziałem karty jest dokładnie odnotowywane w systemie informatycznym. Stacje paliw przystępujące do tego programu dodatkowo są monitorowane kamerami, a obraz jest zapisywany na dysku twardym.